Varsinais-Suomi

Rene Zidbeck
CEO
rene@enerz.fi
+358 40 018 8427

Benny Vilander
Project Manager
benny@enerz.fi
+358 40 660 2231

Atte Kallionpää
Project Assistant
atte@enerz.fi
+358 40 654 1584

Saku Aalto
Project Manager
saku@enerz.fi
+358 50 385 3296

Janica Päivärinta
Executive Assistant
janica@enerz.fi
+358 400 754 661

Anton Pappel
Project Manager
anton.pappel@enerz.fi
+358 44 2716 795 

Joni Louhi
Unit Manager
joni.louhi@enerz.fi
+358 40 900 8588

Tony Blom
Account Director
tony.blom@enerz.fi
+358 40 824 5015

Uusimaa

Otto Vähä-Herttua
Director of Project Management Unit
otto@enerz.fi
+ 358 50 382 3158

Joni Tolonen
Sales Director
joni@enerz.fi
+358 40 676 4800

Atte Eronen
Project Manager
atte.eronen@enerz.fi
+ 358 45 720 1031

Jesse Virtanen
Project Manager
jesse.virtanen@enerz.fi
+358 40 485 6633

Teemu Kerman
Project Assistant
teemu@enerz.fi
+358 50 341 8095

Magnus Granström
Project Assistant
magnus@enerz.fi
+358 40 565 4565

Tuomas Lehtonen
Project Manager
tuomas.lehtonen@enerz.fi
+358 40 588 0014

Sami Kuparinen
Leading Automation Specialist
sami.kuparinen@enerz.fi
+358 40 688 8474

Pirkanmaa

Toni Myllyniemi
Design Manager, HVAC
toni@enerz.fi
+358 40 195 0882

Saku Pynnönen
Energy Specialist
saku.pynnonen@enerz.fi
+358 40 872 2954

Jani Vikstedt
Energy Specialist
jani.vikstedt@enerz.fi
+358 4567 37081

Kasimir Suvanto
Account Director
kasimir.suvanto@enerz.fi
+358 4062 65677

Lari Aarne
Project Manager
lari.aarne@enerz.fi
+358 40 509 4499

Mikko Jalonen
Energy Specialist
mikko.jalonen@enerz.fi
+358 40 543 3112

Joni Myllyniemi
Energy Specialist Trainee
joni.myllyniemi@enerz.fi
+358 44 060 4883

Erkka Aattela
Energy Specialist
erkka.aattela@enerz.fi
+358 40 749 8881

Etelä-Pohjanmaa

Jesse Petäys
Project Manager
jesse.petays@enerz.fi
+358 40 520 0341

Keski-Suomi

Luka Saksio
Director of Customer Relations
luka@enerz.fi
+358 50 432 9052

TURKU

Päätoimipaikka

Linnankatu 34, 20100, Turku

info@enerz.fi

+358 40 820 0553

ESPOO

Linnoitustie 4, 02600 Espoo

 

TAMPERE

Finlaysoninkatu 4 B TR34, 33210 Tampere

KAUNAS, LIETTUA

Sodų gatvė 135, Kaunas, LT-53304, LT

RIIKA, LATVIA

Braslas lela 29A, LV-1084

OTA YHTEYTTÄ

Haluatko energiatehokkaan kiinteistön?